大英豪百科

我们用热血谱写格斗!\ (^_^) /

用户工具

站点工具


чигиринський_дмитро

差别

这里会显示出您选择的修订版和当前版本之间的差别。

到此差别页面的链接

чигиринський_дмитро [2024/05/15 10:24] (当前版本)
146.70.111.132 创建
行 1: 行 1:
 +====== чигиринський дмитро ======
 +Чому треба змінювати стратегію космічної діяльності України [[https://​unt.ua/​|ломаченко википедия]]
 +
 +Теперішня модель вітчизняної космічної діяльності не спроможна відповідати на виклики сьогодення,​ тому гостро необхідним є вироблення і формування стратегічних планів космічної діяльності.
 +
 +Про це говорилось під час заходу «Космос у час війни та миру. Стратегічні орієнтири та пріоритети»,​ організованого Комітетом з питань економічного розвитку спільно з Українською асоціацією високотехнологічних підприємств та організацією «КОСМОС»,​ Радою з космічних досліджень НАН України.
 +
 +Метою заходу було вироблення спільного бачення щодо актуальних завдань цивільної космічної діяльності,​ підготовки узгоджених пропозицій розвитку вітчизняних космічних технологій,​ засобів та інформації для їх застосування під час війни і післявоєнної відбудови України. Він відбувся у форматі панельних дискусій за участю народних депутатів України,​ представників органів виконавчої влади, ЗСУ, науковців,​ підприємців та провідних фахівців та експертів космічної галузі.
 +
 +Захід відкрив Голова Комітету Дмитро Наталуха й зазначив,​ що космічні технології є дуже важливими у теперішній час. За його словами,​ на фоні нестачі озброєнь,​ розвиток технологій зайвий раз підкреслює критичну роль космічної сфери у національній обороні й безпеці нашої держави. Саме космічна галузь дала військово-оборонним комплексам різних країн світу зброю та можливості,​ які сьогодні успішно використовують армії і для стримування,​ і для нападу,​ і для збору розвідданих. Космічні технології можуть зіграти вирішальну роль при використанні їх як у військових цілях, так і у процесі повоєнного відновлення України.
 +
 +Також присутні обговорювали проблеми розвитку та ефективного застосування аерокосмічних технологій,​ приклади успішного їх використання для нагальних потреб країни,​ необхідність вироблення пропозицій для формулювання пріоритетів політики в космічній сфері, удосконалення управління космічною діяльністю. Окрім цього, були порушені питання модернізації космічного законодавства,​ зокрема Закону України «Про космічну діяльність»,​ прийняття Національної космічної програми України,​ а також розвитку міжнародного співробітництва у космічній сфері.
 +
 +Учасники заходу під час панельної дискусії зазначили,​ що наявні проблеми,​ пов’язані з війною,​ висвітлюють неспроможність існуючої моделі вітчизняної космічної діяльності відповідати на виклики сьогодення,​ тому гостро необхідним є вироблення і формування стратегічних планів космічної діяльності,​ зокрема питання військової,​ продовольчої,​ енергетичної і екологічної безпеки.
 +
 +Тож на сьогодні гостро необхідно узгодити позиції усіх стейкхолдерів щодо актуальних завдань цивільної та військової космічної діяльності,​ визначені пріоритети державної політики у космічній сфері, підтримка розвитку вітчизняних космічних технологій з метою посилення стійкості та забезпечення захисту України.
 +
 +Нагадаємо,​ що раніше Верховна Рада України повідомляла про те, що у медичних закладах Північної Македонії планують проводити реабілітацію українцям,​ які постраждали під час бойових дій внаслідок російської агресії. Також говорилось про можливість фармацевтичного співробітництва між Північною Македонією та Україною у таких напрямках:​ взаємне визнання GMP сертифікатів,​ обмін досвідом для отримання доступу до реєстрів ЄС, локалізація фармацевтичного виробництва в Україні,​ розвиток клінічних досліджень,​ виробництво лікарських засобів на основі канабісу. Також Україні цікавий досвід колег у створенні органу державного контролю у фармацевтичному секторі.
  
чигиринський_дмитро.txt · 最后更改: 2024/05/15 10:24 由 146.70.111.132